понеділок, 22 квітня 2019 р.

У Яготинській РДА в день «тиші» скуповували голоси - поліція Київщини

20 квітня, коли вже була заборонена передвиборча агітація кандидатів на посаду Президента перед другим туром виборів, голова однієї з райдержадміністрацій столичної області здійснював підкуп виборців.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу поліції Київської області.

Відповідна заява до поліції надійшла від місцевої жительки міста Яготин.

Встановлено, що посадова особа в приміщенні місцевої РДА здійснювала агітацію та підкуп виборців у вигляді подарунку пакунків з постільною білизною, агітаційною літературою та канцелярським приладдям. У цей час паралельно  здійснювався сурдопереклад для людей з вадами слуху.

Одна з присутніх жінок у якості речових доказів добровільно видала поліцейським постільну білизну та агітаційну документацію, яку принесла додому після заходів.

За фактом підкупу виборців у місті   Яготин відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 160 Кримінального кодексу України. Триває слідство. Працівники поліції з’ясовують всі обставини правопорушення.

Крім того, у день биборів, 21 квітня, в Яготині  спостерігача ОПОРИ не пустили на дільницю №321048 і він не зміг спостерігати за ранковим засіданням.

"Тільки після дзвінка голові Окружної виборчої комісії, яка підтвердила наявність цієї постанови (про право спостерігача бути присутнім на засіданнях під час повторного голосування, у разі реєстрації ЦВК у першому турі), спостерігача все ж пустили на ранкове засідання. Проте, відкриття сейфа і підрахунок бюлетенів спостерігач пропустив", - заявили в ОПОРІ.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.