неділя, 7 квітня 2019 р.

У Київській області допитують понад 1,5 тисячі осіб за підозрою в підкупі виборців - Аваков (ВІДЕО)

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявляє, що у Василькові Київської області допитують понад 1,5 тисячі осіб за підозрою в підкупі виборців під час президентських виборів.

Про це голова МВС сказав напередодні в програмі "Право на владу", передає "Згурівська Правда" із посиланням на "УНН".

”Нам вдалося розбити сітку за рахунок бюджетних коштів - так звана програма ”Турбота"...Є елементи сітки по країні, де кандидати платили за голоси, вони якимось чином спрацювали. Десь їх спіймали разом з грошима і списками, але десь ця ситуація пройшла. І ми бачимо зараз за результатами голосування так звані аномальні ділянки..У нас, на жаль, допитується у цій справі у Василькові близько 1,5 тисячі людей, їм надіслано повістки. Сьогодні (4 квітня - ред.) відбувалися допити і уточнювалася ситуація у відділі соціального забезпечення. Йшлося про те, що допитувався і ще додатково допитуватиметься міський голова, секретар ради і т.д.”, - підсумував Аваков.

Нагадаємо, у Вишгороді Київської області накрили «чорний штаб» чинного президента України Петра Порошенка, на якому виборцям роздавали по тисячі гривень.

Про це в відеотрансляції розповів місцевий громадський активіст Владислав Дулапчий.

«Ми знаходимося у Вишгороді, на вулиці Мазепи,8, в приміщенні "Приватбанку", де знаходиться штаб Порошенка. Побачили, що з одного із кабінетів виходять пенсіонери з паспортами, в які вкладені купюри по 500 гривень. Ми зайшли в цей кабінет, побачили даму, яка видавала ці гроші», - розповів він.

За даними активіста, крім грошей в кабінеті була велика кількість оригіналів протоколів з мокрими печатками.

«Викликали правоохоронні органи. На місці присутні представники ОБСЄ», - зазначив він.


Нагадаємо, "сітка" - це технологія, за якою купуються голоси виборців. Суть технології - видати гроші не всім охочим продати голос, а лише тим, хто потенційно готовий проголосувати за потрібного кандидата або ж схиляється до цього.

Все мистецтво "сітки" в тому й полягає, щоб налаштувати це "націлювання" - зловити в свої сіті саме цих людей. Для цього тисячі проплачених "волонтерів" проводять соцопитування по українських містах і селах, де за допомогою навідних питань відбирають потрібну аудиторію.

Мета такого опитування - збір персональних даних людей. Тих, хто дав "правильну відповідь", потім починають обробляти співробітники кол-центрів, мета яких - привести людей на вибори. І якщо потенційний виборець вагається - йти на дільницю чи ні - йому пропонують матеріальне заохочення.

Раніше ЗМІ повідомляли, що пов'язані з оточенням Порошенка громадські організації будують "сітки" для підкупу виборців.Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.