четвер, 28 лютого 2019 р.

У Березані спалах кору

27 лютого у Березані відбулася комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету міської ради щодо росту захворювання на кір серед жителів міста.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на інформаційну агенцію "Погляд".

На сайті повідомляють, що незважаючи на проведення заходів щодо попередження та поширення захворюваності на кір серед населення м. Березань у січні-лютому 2019 зареєстрований зріст захворюваності на кір.

Так з початку року захворіло 14 осіб, з них 6 дітей і 8 дорослих. У порівнянні за весь 2018 рік всього було випадків 13, з них 7 дітей.

Нагадаємо, у минулому році, за півтора місяця у Згурівському районі на кір захворіли 5 осіб.

Кір – гостре інфекційне вірусне захворювання. Основні симптоми хвороби-це висока температура, запалення слизових оболонок порожнини рота і верхніх дихальних шляхів, кон’юнктивіт, висип шкіри і загальна інтоксикація. Кір є дуже заразним захворюванням. Це не грип, де за 3-5 днів можна одужати, і має важкі ускладнення. Ліків від хвороби не існує.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.