четвер, 3 січня 2019 р.

У Бориспільському районі сім'я залишилася без трикімнатної квартири через кредит на мобільний телефон

У далекому 2006 році Ольга Фарбей з Бориспільського району Київської області взяла кредит на покупку мобільного телефону на зовсім невелику суму 3100 гривень. Однак, закінчилася ця, здавалося б звичайна історія, дуже сумно: жінка і її сім’я втратили свою трикімнатну квартиру.

Про це повідомляє Politeka, передає "Згурівська Правда".

Як розповіла Ольга, кредит вона брала не для себе, а для знайомого.

«Тоді я йому повірила. Чи виплачує він кредит, не перевіряла. Це було ще однією моєю помилкою», – згадує жінка.

Згадати про кредит їй довелося вже через 10 років, коли їй несподівано подзвонили з виконавчої служби і попросили повідомити банківські реквізити. Співробітниця банку повідомила українці, що хоче перерахувати їй гроші від продажу її квартири.

Жінка наголошує, що за весь цей час з банку їй жодного разу не зателефонували, а повістки в суд приходили за адресою її прописки, де зараз ніхто не живе. При цьому як тільки рішення суду вступило в силу співробітники виконавчої служби продали квартиру жінки на електронних торгах.

«Все це відбувалося без мого відома і без відома чоловіка, який там прописаний. У виконавчій службі визнають, що листи, які вони мені відправляли, поверталися. Але це, виявляється, не мало для них значення», – поскаржилася Ольга.

При цьому оцінку квартири виконавці також провели заочно і оцінили її в 800 тисяч гривень, при тому, що реальна ціна становила близько мільйона.

Тепер жінку, її чоловіка і неповнолітню дочку можуть в будь-який момент виселити з їхньої квартири. У банку стверджують, що не мають ніякого відношення до її продажу, а у виконавчій службі підкреслюють, що робили все по закону. Проте юристи стверджують, що виконавці все ж допустили певні порушення, не спробувавши зв’язатися з жінкою, а також не оцінивши квартиру перед продажем за всіма правилами.Ольга Фарбей подала до Печерського райсуду заяву про перегляд справи у зв’язку з тим, що не була поінформована про те, що відбувається. Жінка виграла справу. Проте суд не задовольнив позов про визнання торгів недійсними, оскільки не момент продажу квартири рішення суду про стягнення з Ольги боргу ще було дійсним.

Жінка наголошує, що грошей, які вона отримала від продажу квартири, а це близько 400 тисяч гривень, їй не вистачить навіть на купівлю однокімнатної квартири в передмісті Києва. Найближчим часом жінка планує подавати апеляційну скаргу.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.