пʼятниця, 11 січня 2019 р.

В Яготинському районі планують збудувати рибзавод з іноземними інвестиціями (ФОТО)

9 січня 2019 року в Яготині відбулась голови Яготинської РДА Василь Шмигановського з німецькими інвесторами, що мають намір збудувати рибний завод на теренах Яготинського району.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сайт Яготинської РДА.

"В зустрічі також взяли участь голова районної ради П.В.Гайдай, міський голова Н.М.Дзюба, депутат районної ради В.П.Семеняка,заступник голови адміністрації В.М.Гончар, начальник відділу з питань юридичного забезпечення та земельних відносин О.М.Кудрявський", - йдеться у повідомленні РДА.

В ході зустрічі в районній державній адміністрації сторони обговорили можливі шляхи співпраці та розглянули інвестиційно привабливі земельні ділянки відповідно до зазначених параметрів. Після офіційної частини учасники зустрічі виїхали на місця розташування земельних ділянок, аби наочно показати їх інфраструктуру та розташування.

"Діяльність органів влади зараз орієнтована на майбутнє, а саме на можливість створення нових виробничих потужностей та нових робочих місць. В умовах глобальної конкуренції за інвестиції в інвесторів є вибір із великої кількості місць для інвестування. Районна державна адміністрація готова працювати для того, щоб утримати потенційного інвестора та сприяти формуванню сприятливого інвестиційного клімату в районіі", - прокоментував зустріч голова РДА Василь Шмигановський.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.