понеділок, 24 грудня 2018 р.

Знайшлася неповнолітня згурівчанка, яка пропала дві доби тому

Знайшлася неповнолітня згурівчанка Харченко Юлія, про розшук якої вчора оголосило Згурівське відділення поліції.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сторінку "Згурівка Поліція" у мережі Facebook.

"Харченко Юлія знайшлася!!! Всім дякуємо за репости!", - зазначають правоохоронці.

Чому піщла з дому і де була більше двох діб у поліції не кажуть.

Нагадаємо, дівчина 22 грудня цього року близько 07:35 пішла з дому та не повернулася. Вчора, 23 грудня Згурівським відділенням поліції було оголошено про розшук неповнолітньої Харченко Юлії В′ячеславівни, 15-річної жительки смт.Згурівка, Згурівського району Київська область.

Дякуємо за поширення інформації. Віримо, що завдяки вашій небайдужості, шановні читачі, дівчину вдалося знайти так оперативно!

Нагадаємо, торік Згурівським ВП двічі розшукувалася неповнолітня Бровченко Валентина Юріївна, що проживає в с. Лизогубова Слобода Згурівського району.

13 жовтня, дівчина близько 20 години 30 хвилин покинула місце проживання та направилась до м. Яготин, Київської області. На наступний день у мережі повідомили, що бачили втікачну на вокзалі у Березані о 8:35.

До цього неповнолітня Валентина Бровченко місце проживання покидала 30 вересня та 7 жовтня була повернута матері. Тоді дівчина подорожувала до Львова.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.