неділя, 23 грудня 2018 р.

Сьогоднішні вибори до нових ОТГ Київщини на 62 дільницях охороняють 130 поліцейських

Громадський порядок під час виборів до об’єднаних територіальних громад (ОТГ) в Київській області забезпечують близько 130 поліцейських.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на повідомлення прес-служби поліції області у Facebook.

Сьогодні, 23 грудня, відбудуться перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ і відповідних сільських, міських голів у Баришівській, Бородянській, Ковалівській та Миронівській ОТГ. Загальна кількість виборчих дільниць – 62.

Повідомляється, що у кожному територіальному відділі поліції створені спеціалізовані слідчо-оперативні групи, співробітники яких будуть займатися реагуванням і розглядом звернень та заяв громадян, пов’язаних із порушенням виборчого процесу.

Також будуть передбачені резерви. Під посилений режим охорони будуть взяті громадські місця та місця проведення масових заходів. Також поблизу дільниць збільшать кількість патрулів.

Нагадаємо, через запровадження воєнного стану в Україні місцеві вибори не будуть проводитись у 10 областях, де діє воєнний стан, а саме у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Херсонській, Донецькій та Запорізькій областях.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.