вівторок, 13 листопада 2018 р.

Не витримала болю та стрибнула в колодязь: у Згурівці онкохвора покінчила з собою (ВІДЕО)

У Згурівці на Київщині жінка вчинила самогубство через онкологію, що загострилась останні півроку.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на "ТСН" та прес-службу ГУ ДСНС у Київській області.

Дочка загиблої розповіла, що її мама страждала від онкологічного захворювання і в останні півроку хвороба загострилася. На організм жінки перестали діяти знеболюючі препарати. Медики після останніх обстежень повідомили, що жити їй залишилося зовсім недовго.

Напередодні ввечері дочка прокинулася і виявила, що матері немає. Піти далеко вона не могла, так як перед сном їй вкололи препарати.


"Я за нею доглядала, ночами не спала, заснула, не помітила, як вийшла з дому", - розповіла вона.

Жінка звернулася в поліцію, але пошуки вирішили відкласти до ранку. Допомагати поліцейським зголосилися і сусіди - перевірили всю місцевість і навіть сусіднє кладовище. А потім одна з сусідок побачила відчинені дверцята колодязя, яким багато років вже ніхто не користується.

"Подумала, що колодязь вранці відкритий, але не подивилася, пішла по господарству, а потім вже помітила і щось мене налякало. Пішла до сусіда, ми прийшли, він ліхтариком посвітив - і там дійсно", - розповіла Наталя.

На місце події викликали рятувальників, які і знайшли тіло загиблої на глибині 5 метрів. Вони витягли його з допомогою мотузок.

У тому, що жінка вчинила самогубство впевнені родичі загиблої і сусіди.

"Сили не вистачило терпіти біль, і таке з собою зробила", - вважають рідні і додають, що це було її рішення. Вони розповіли, що останнім часом вона кілька разів говорила про те, що хоче піти з життя через жахливого болю.

Онкологічне захворювання у жінки виявили п'ять років тому. Медики провели операцію, настало полегшення, але навесні цього року хвороба повернулася. Вона все життя пропрацювала медсестрою і розуміла, що шансів на одужання у неї немає. Це підтвердив і рентген, який їй зробили три тижні тому. Лікарі прогнозували максимум місяць життя.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.