четвер, 15 листопада 2018 р.

Вартість проїзду із Києва до Згурівки зросла до 90 грн. Пасажири обурюються

На Київщині зросла вартість проїзду в маршрутках. За проїзд із Києва до Згурівки з 11 листопада потрібно вже викласти 90 грн.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на публікації користувачів мережі Facebook та обговорення ситуації з черговим підняттям вартості проїзду.

Відтепер вартість проїзду із Згурівки до Києва, який раніше був 70 грн, складатє 90 гривень. Із квитком ще дорожче.

Причиною подорожчання називають збільшення вартості палива, ремонтних робіт та запчастин, що й формують собівартість проїзду для населення.

Так, від Старої Оржиці проїзд до столиці коштує 100 грн., від Турівки - 110 грн. За проїзд із Києва до Красного потрібно заплатити 80 грн.

Подорожчала вартість проїжду і по району. Так, доїхати із Усівки до Згурівки відтепер коштує 10 грн., з Пасківщини до Згурівки - 16 грн., з Нової Олександрівки до райцентру - 15 грн.

Пасажири висловлюють своє відверте обурення у мережі.


У місті Вишневому на знак обурення жителі створили штаб проти перевізників.

Найактивніші жителі Вишневого закликають боротися проти високих цін на проїзд, свавілля водіїв маршруток та неякісних послуг пасажирських перевезень.

Так Денис Зерченко створив групу під назвою “Штаб протидії недобросовісним перевізникам” у соціальний мережі  Facebook.

“Нас об’єднує одне – ми хочемо порядку та справедливості в галузі пасажирських автоперевезень в Києво-Святошинському районі. Тому ті, хто просто попіаритися та помахати прапором – будь-ласка, не втрачайте свій час. Зараз вітаються будь-які ідеї. Висловлюйте, пропонуйте. Будемо напрацьовувати спільну стратегію подальших дій.”, – закликає Денис.


У коментарях до посту люди почали пропонувати різні заходи щодо вирішення даного питання: писати скарги до КОДА,  Верховної Ради , звернутися до Міністерства інфраструктури України, а також проаналізували методику розрахунку тарифів на перевезення, тощо.

А вже в суботу 17 листопада біля Вишневої міської ради жителі планують зібратися,  щоб обговорити протидію високим тарифам.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.