середа, 31 жовтня 2018 р.

У Яготині підпалили гараж депутата міськради, який бореться проти дерибану бюджету

19 жовтня 2018 року близько 7:00 невідомі  скоїли підпал гаража депутата Яготинської міської ради Ігоря Смаглія, який системно бореться проти неправомірного розподілу бюджетних коштів.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу Київської обласної організації ВО "Свобода".

Районна партійна організація пов’язує факт підпалу з громадською та політичною діяльністю депутата Яготинської міської ради від ВО «Свобода» Ігоря Смаглія, та вважає помстою за його принциповість. Поліція зафіксувала факт злочинних дій та порушила кримінальну справу.

Відомо, що у вересні поточного року міський голова Яготина звільнила Ігоря Смаглія з посади начальника комунального підприємства за принципову позицію щодо неправомірного розподілу бюджетних коштів. Неодноразово в засобах масової інформації,  інтернет-виданнях  та на сесіях міської ради депутат  Яготинської міської ради  від ВО «Свобода» Ігор Смаглій викривав незаконні оборудки з бюджетними коштами. За результатами розгляду депутатських звернень Ігоря Смаглія до правоохоронних органів порушено кілька кримінальних справ щодо посадових осіб Яготинської міськради.

"Яготинська  «Свобода» заявляє, що переслідування, шантаж, погрози, підпали не зупинять представників ВО «Свобода», які й надалі будуть відстоювати інтереси громади Яготина від незаконних, корупційних та кримінальних діянь", - йдеться у заяві.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.