середа, 24 жовтня 2018 р.

Губернатор Київщини Олександр Горган йде у відставку

Голова Київської обласної держадміністрації Олександр Горган написав заяву про звільнення. Губернатор отримав пропозицію стати радником Президента України і зайнятися громадською діяльністю. Новий глава регіону буде представлений найближчим часом.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на "КиевVласть".

За даними видання, указ Президента про відставку Олександра Горгана буде опублікований увечері 24 жовтня або вранці 25 жовтня.

"Так, сьогодні Кабмін погодив моє звільнення", - повідомив кореспонденту KV Олександр Горган.

За словами Горгана, Президент високо оцінив дворічну роботу адміністрації області і запропонував йому стати своїм радником. Пропозиція була прийнята.

"Спектр моїх обов'язків буде широкий, і в тому числі стосуватиметься регіональної політики", - говорить він.

Крім того, Горган планує сконцентруватися на політичній діяльності.

"Я ніколи не приховував свого інтересу до публічної політики. Президент запропонував мені зайнятися його кампанією в Київській області. Також я планую балотуватися до Верховної Ради України по одному з обласних мажоритарних округів. Самі розумієте, що перебуваючи на тій посаді, яку я сьогодні займаю, поєднувати весь масив завдань буде складно і неправильно ", - продовжив він.

Пояснюючи причини звільнення, Горган зазначив, що рішення прийняв сам і вважає його логічним.

"За два роки наша команда продемонструвала високу ефективність і ми передаємо новому керівництву область, яка займає лідируючі позиції практично в усіх напрямках", - резюмував він.

Нагадаємо, щорічна статистика аналітиків веб-порталу "Слово і Діло" показала, що за другий рік роботи губернатор Київщини Олександр Горган знову не виконав жодного своєї обіцянки.

Джерела KV, близькі до Адміністрація Президента, повідомляють, що найближчим часом активу Київщини може бути представлений новий губернатор - генерал міліції Олександр Терещук.

Довідка. Олександр Терещук є екс-начальником міліції Києва, а нині заступник голови Одеської ОДА. Подейкують, він вже побував на співбесіді в Адміністрації Президента.

Вперше чутки про те, що Терещук може претендувати на посаду губернатора Київщини почали ходити по регіону восени 2016 року - напередодні першого конкурсу з відбору губернаторів, який тоді виграв Олександр Горган.

В кінці 2017 року, коли Горган звільнив всіх своїх заступників, про Терещук заговорили знову.

У медіа повідомлялося також, що Олександр Терещук зберігся у владі завдяки Петру Порошенко. Президент своїм указом №388 / 2015 від 3 липня 2015 постановив не застосовувати до люстрованого генерал-майора міліції заборону займати посади.

Нагадаємо, Олександр Горган займав посаду губернатора Київської області з 28 жовтня 2016 року. Раніше він працював головою Вишгородської РДА.

1 коментар:

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.