пʼятниця, 19 жовтня 2018 р.

У Броварах зареєстрували спалах скарлатини в дитсадку

У дошкільному навчальному закладі "Теремки" в місті Бровари зафіксовано 3 випадки захворювання на скарлатину. Медики стверджують, що цього достатньо, щоб говорити про спалах захворювання. Крім того, по одному випадку скарлатини зафіксовано в дитсадку "Катюша" і школі № 6.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на "КиевVласть".

Медики стверджують, що за період з 5 по 11 жовтня в дитячому садку "Теремки" троє діток захворіли на скарлатину. Разом з тим, ще по одному випадку скарлатини зареєстровано в садку "Катюша" і загальноосвітній школі № 6.

Відзначається, що за тиждень до цього хворих в Броварах було троє. Зокрема, один з них відвідує садок "Теремки". За інформацією фахівців, цього достатньо, щоб говорити про спалах скарлатини в згаданому дитячому садку.

Скарлатина - гостре інфекційне захворювання, яке проявляється інтоксикацією, запаленням мигдалин ротоглотки і шкірним висипанням. Передається переважно повітряно-крапельним шляхом від людини до людини. Небезпека захворювання зростає в осінньо-зимовий період.

Інкубаційний період скарлатини - 21 день. До того ж, як і у випадку з вітряною віспою, проти скарлатини не роблять вакцинації.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.