понеділок, 29 жовтня 2018 р.

Жителю Переяслава міська рада заплатить 38 тис. грн. компенсації збитків через ями на дорогах (ДОКУМЕНТ)

Переяслав-Хмельницька міськрада заплатить 38 тисяч гривень власнику автомобіля, пошкодженого на поганій дорозі поблизу міста.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на рішення № 04-57-VII чергової 57 сесії Переяслав-Хмельницької міської ради VII скликання від 27.09.2018 року.

"На виконання постанови Верховного Суду від 15 травня 2018 у справі № 373/1281/16-ц за позовом гр.К, виконавчому комітету передбачити кошти у розмірі 38 435 тисяч гривень на відшкодування гр. К. шкоди, заподіяної в результаті дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася по вул. Героїв Дніпра м Переяслав-Хмельницький Київської області ", - йдеться в повідомленні.

Суд не тільки задовольнив позов власника автомобіля, але і створив правовий прецедент. Відтепер водії не платитимуть за пошкодження машин за станом доріг зі своєї кишені. Компенсацію сплатять органи місцевого самоврядування, повідомляє прес-служба Головного територіального управління юстиції в Київській області.

"Органами, на які покладено обов'язок відшкодовувати такі збитки, є органи місцевого самоврядування. Тому, якщо ваше авто зазнало пошкодження, вимагайте компенсації заподіяної шкоди ", - йдеться в повідомленні на сайті відомства.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.