вівторок, 25 вересня 2018 р.

У Броварах розгорівся скандал: школу закривають на ремонт посеред навчального року

У місті Бровари на Київщині розгорається скандал через закриття місцевої школи №7. Там вирішили відправити дітей на примусові канікули з 25 вересня по 1 жовтня.

Про закриття школи на своїй сторінці у Facebook написав мер Броварів Ігор Сапожко, повідомляє "Згурівська Правда".

"Броварчани! Маю важливу інформацію! Хочу підтвердити факт призупинення навчання у спеціалізованій школі №7! Сьогодні вдень стало відомо про часткове руйнування цегляної кладки технічного поверху Броварської спеціалізованої школи №7, внаслідок чого відбувся зсув двох плит покриття технічного поверху", – написав міський голова.

За словами мера, через цю ситуацію негайно зібрали комісію з питань техногенно-екологічної безпеки, яка ухвалила рішення щодо призупинення навчального процесу у школі.


Як повідомила директорка школи Ольга Жигулова, у неї виникли підозри, що "десь щось негаразд", тому вона і викликала комісію, щоб перестрахуватися, адже відповідає за життя і здоров’я дітей.

У місцевому виданні "Трибуна" інформують, що мешканці будинку №23 на вулиці Гагаріна (поряд із 7 школою) не перший місяць "воюють" проти будівництва поряд 6-поверхового офісного центру, де серед співзасновників раніше значилася і теща мера. Мешканці сусіднього будинку переконані: їхня стара багатоповерхівка, яка вже має тріщини, під час будівництва по сусідству просто завалиться. Однак забудовник продовжує земляні та фундаментні роботи. Чи пов’язане те, що сталося у 7 школі, із будівництвом офісу, – сказати без експертного звіту складно.

Також у виданні додають: напередодні нового навчального року 7 школа нагадувала великий будівельний майданчик. Зокрема, у школі було заплановано провести капітальних робіт на 5 мільйонів гривень.

Окрім цього, перед початком навчального року у навчальному закладі перекривали дах та утеплювали фасад школи над частиною спортивної і актової зал, де протікала стеля.

Зазначається, що у травні 7 школа підписала угоду із ТОВ "Антар Сіті" і на капітальний ремонт вбиралень та сантехніки на суму 1,05 мільйонів гривень. Це була єдина фірма, яка взяла участь у торгах. Ця ж фірма ремонтувала вбиральні в 7-й школі і минулого року.

25 вересня одна із сходових клітин у школі закрита, а дітям вчителі повідомили, що ті вимушені йти на канікули у зв’язку з продовженням ремонтних робіт.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.