понеділок, 10 вересня 2018 р.

На Київщині поставили на коліна маршрутника, який відмовився везти мати загиблого на Донбасі бійця (ФОТО)

У Київській області активісти змусили водія маршрутного автобуса вибачитися перед матір'ю загиблого на Донбасі бійця, яку він відмовився везти за пільгою.

"Вчора стався ганебний випадок на Київщині. Цей мерзотник відмовив в пільговому проїзді матері загиблого хлопця в АТО. Що ганебно в цій ситуації - більшість пасажирів стали на бік горе-водія. Покарання не змусило себе чекати. Вдячний козакам з Вишгородщіни за миттєву реакцію і покарання мерзотника ", - розповів про події в Facebook співробітник Нацполіціі Іван Татауров.

Він також зазначив, що з водієм була проведена "профілактична бесіда": "Хочу попередити всіх тих, хто вирішив зі зневагою ставитися до сімей загиблих захисників або учасників бойових дій - покарання буде, і буде суворим".

На опублікованому фото також видно, що водій маршрутки встав на коліна перед матір'ю загиблого бійця і поцілував її руки.

Про інцидент з водієм розповіла в Facebook сама матір військового Лариса Горбенко. За її словами, всі пасажири маршрутки – "сепаратисти" – були на стороні водія.

"Ми в цій країні безправні і беззахисні. Такі, як ми, заважають жити їм", – написала жінка.Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.