середа, 8 серпня 2018 р.

У Чорнобильській зоні виявлено масову вирубку лісу

У зоні відчуження ЧАЕС поблизу колись населеного пункту Корогод проводиться масова вирубка лісу. Це з’ясувала поліція за результатами моніторингу соцмереж.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу Головного управління Нацполіції у Київській області.

«Провівши моніторинг соціальних мереж, поліція з’ясувала, що в Чорнобильському радіаційно–екологічному біосферному заповіднику, поблизу раніше населеного пункту Корогод, нібито відбувається масова вирубка дерев для подальшого використання за межами зони відчуження», - йдеться в повідомленні поліції.

Наразі за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 246 Кримінального кодексу України (Незаконна порубка лісу). Відомості щодо даної події внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Як повідомлялося, у зоні відчуження ЧАЕС знову зявилися бурі ведмеді, які зникли тут у ХІХ столітті і до початку 2000-них років не було жодних свідчень відновлення виду на цій території.

Нагадаємо, днями очільник ЧАЕС Ігор Грамоткін подав у відставку через розбіжності з Міністерством екології України. Про це повідомив офіційний сайт станції.

У заяві наголошується, що для успішного завершення проектів на ЧАЕС потрібна злагоджена робота всіх залучених сторін, однак цьому заважає штучно створений конфлікт між Міністерством екології та керівництвом станції, який швидко набув особистісний характер. «Я не зумів знайти іншого способу, крім власного звільнення. Боюся, мій відхід – єдине, що може привернути увагу до ситуації, що склалася, і хоча б частково вирішити проблему», - йдеться в заяві Грамоткіна. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.