четвер, 2 серпня 2018 р.

Турівській і Середівській сільрадам повернуто 32 га вартістю майже 5 млн грн.

Згурівським відділом Бориспільської місцевої прокуратури повернуто територіальним громадам Згурівського району майже 32 га земель сільськогосподарського призначення.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

Згурівським відділом Бориспільської місцевої прокуратури реально виконано рішення судів, у тому числі минулих років, у справах за позовами прокурора, про визнання спадщини у виді земельних часток (паїв) відумерлою, що залишалася після смерті громадян, які за життя отримали Державні акти на право власності на земельні ділянки.

Так, державі в особі територіальних громад Турівської та Середівської сільських рад Згурівського району реально повернуто 32 га землі сільськогосподарського призначення на суму майже 5 млн грн.

"Таким чином, за активної позиції прокуратури відновлено права територіальних громад Згурівського району на повноцінне розпорядження землею сільськогосподарського призначення комунальної власності", - йдеться у порвідомленні прокуратури.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.