вівторок, 26 червня 2018 р.

Сьогодні у Згурівці відбудеться зустріч із головою Київської облдержадміністрації Олександром Горганом

Сьогодні, 26 червня о 14:00 у приміщенні Згурівської РДА відбудеться зустріч активу району із головою Київської облдержадміністрації Олександром Горганом.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на джерела в Згурівській РДА.

Варто зазначити, що сам сайт Згурівської райдержадміністрації мовчить про приїзд очільника області у Згурівський район.

Разом із тим, жителі району збираються на зустріч з Олександром Горганом, аби поділитися проблемами. Так, у групі "Моя Згурівка" мережі Facebook, на зустрічі із головою КОДА зокрема пропонується порушити питання збору коштів з батьків на ремонти шкіл.


Нагадаємо, востаннє Олександр Горган був у Згурівському районі у січні 2017 року. В рамках робочої поїздки на Згурівщину очільник області провів особистий виїзний прийом громадян та зустріч з активом району.

За інформацією ресурсу "Слово і Діло", Олександр Горган на посаді голови Київської обладміністрації дав лише три обіцянки й жодної з них не виконав.

"У рейтингу Мінрегіону в Київській області серйозний регрес – із третього місце вона опустилася на 14-те й лідирує лише у фінансовій самодостатності", - йдеться у повідомленні аналітичного порталу.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.