середа, 23 травня 2018 р.

Сьогодні суд допитає свідків у справі щодо службового підроблення голови Згурівської РДА Валерія Мозгового

Фото з мережі Facebook
Сьогодні, 23 травня 2018 року о 14:00 у Згурівському районному суді продовжиться розгляд кримінального провадження щодо службового підроблення голови Згурівської РДА Валерія Мозгового.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сайт Згурівського районного суду.

Сьогодні за клопотанням захисника Валерія Мозгового суд має допитати свідків у справі. Зокрема, допитаними мають бути заступник голови РДА Юрій Малафій, керівник апарату РДА Катерина Набіуліна та начальник Згурівського відділу ГУ Держгеокадастру у Київській області Людмила Литовка.

Нагадаємо, 29 травня 2017 року прокурором Київської області Дмитром Чібісовим висунуто підозру голові Згурівської районної державної адміністрації у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 (зловживання владою, що спричинило тяжкі наслідки) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Читайте детальніше: Прокурором Київської області висунуто підозру голові Згурівської РДА


19 квітня, під час чергового судового засідання, розгляд справи вкотре перенесли у зв'язку із заявленим клопотанням захисника обвинуваченого у кримінальному провадженні - голови Згурівська районна державна адміністрація Мозгового В.М.

За інформацією прес-служби суду, останнє чергове судове у кримінальному провадженні за обвинуваченням голови Згурівської районної державної адміністрації Мозгового В.М. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 (внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей) Кримінального кодексу України засідання відбулося 27 квітня 2018 року (єдиний унікальний номер справи 365/800/17).

Тоді у судовому засіданні дослідили письмові докази у справі. Разом із тим, прокурор звернувся з клопотанням про надання часу для ознайомлення з матеріалами кримінального провадження. Суд задовольнив клопотання прокурора у зв’язку з чим оголосив перерву у розгляді справи.

Варто зазначити, що це не єдина справа по голові Згурівської РДА Валерію Мозговому, яка розглядається Згурівським районним судом. Так, з лютого 2018 року Згурівським районним судом розглядається кримінальна справа №365/800/17 щодо службового підроблення головою Згурівської РДА Валерієм Мозговим.

Нагадаємо, рініше Згурівський районний суд визнав винним голову Згурівської РДА Валерія Мозгового у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Так, відповідно до Єдиного державного реєстру судових рішень, у справі № 365/32/18 суддя Згурівського районного суду Київської області  Н.О.Денисенко 2 квітняі  прийняла рішення, яким попри невизання порушником своєї вини повністю, голову Згурівської РДА визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Читайте детальніше: Голову Згурівської РДА визнано винним у вчиненні адмінкорупції


Як раніше повідомляла "Згурівська Правда", 12 січня 2018 року працівниками Управління захисту економіки в Київській області ДЗЕ НП України складено протокол про адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією стосовно голови Згурівської районної державної адміністрації Київської області.

Установлено, що голова районної державної адміністрації, являючись суб’єктом відповідальності відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», маючи реальну можливість не допускати визначених законом обмежень, виконуючи свої службові обов’язки був єдиним співзасновником, керівником та входив до складу органу управління підприємства, що має на меті одержання прибутку.

Відтак, протягом 30 днів після призначення на посаду, не передав  в управління іншій особі належне йому підприємство та корпоративні права у порядку, встановленому Законом, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 25 Закону України «Про запобігання корупції».

Разом із тим, Постановою від 2 квітня 2018 року суддя закрила провадження у вказаній справі через те, що порушник не підлягає адміністративній відповідальності, оскільки з дня виявлення правопорушення минуло понад 3 місяці, передбачені ст. 38 КУпАП для накладення адміністративного стягнення. Таким чином, на думку суду цей строк закінчився 23 січня 2018 року. Протокол від Управління захисту економіки в Київській області ДЗЕ НП України був відправлений 21 січня 2018 року, а був отриманий судом на день пізніше від зазначеного строку - 24 січня 2018 року.

Зважаючи на це суд прийняв рішення закрити провадження у справі на підставі п. 7 ст. 247 КУпАП у звязку із закінченням на момент розгляду справи строків.

Постанова судді може бути оскаржена до Апеляційного суду Київської області через Згурівський районний суд Київської області протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.