четвер, 3 травня 2018 р.

Броварами "гуляють" кір та невідомий вірус

За минулий тиждень у Броварах було зафіксовано 7 випадків захворювань на кір, серед яких 6 – дорослі. Окрім того, Броварами  «гуляє» «незрозумілий» вірус, –  після перенесеного вірусного захворювання  зафіксовано випадки пневмонії.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на інформаційно-аналітичне інтернет видання "Трибуна Бровари".

Попри це, відповідно до офіційної статистики, порівняно з попереднім тижнем, захворюваність  зменшилася. Про це йдеться у звітах відділу лабораторних досліджень та керівника первинної медицини Броварів.

Як ідеться в повідомленні Броварського районного відділу лабораторних досліджень, за звітний тиждень на грип та ГРВІ  захворіли 577 осіб (попереднього – 639), у тому числі дітей – 435 (за 7 днів до того – 469). Це становить 75,3 % від усіх недужих. Інтенсивний показник захворюваності на грип і ГРВІ (сумарно) становить 434,5 на 100 тис. населення, що нижче від попереднього тижня на 107%.

Згідно зі звітом, у Броварах не фіксували групових спалахів небезпечних інфекційних захворювань та харчових отруєнь. Водночас, реєстрували випадки гастроентероколітів (18), вірусного гепатиту (1), туберкульозу відкритої форми (1), скарлатини (1), мононуклеозу (1) та вітряної вісти (10). Також у садочку «Ялинка» виявили два випадки паразитарних захворювань – аскаридозу (1) та лямбліозу (1).

Минулого тижня також зросло число хворих на кір – було зареєстровано 7 випадків. Серед них 6 – це дорослі від 27 до 58 років. І ще одна дитина – із 6 школи – наразі перебуває на амбулаторному лікуванні – її діагноз лабораторно поки не підтверджений. Водночас, при проведені епідеміологічного розслідування встановлено, що за даними меддокументації, проти кору дитина була щеплена.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.