субота, 24 березня 2018 р.

У Згурівській РДА розповіли, що не будуть розглядати анонімки

У Згурівській РДА повідомили про те, що не підписані звернення будуть визнаватися анонімними, а відтак розгялду не підлягатимуть.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сайт Згурівської РДА.

"У зв’язку зі збільшенням кількості анонімних звернень, що надходять до Згурівської райдержадміністрації доводимо до Вашого відома, що згідно частини 1 статті 8 Закону України "Про звернення громадян" письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає", - йдеться у повідомленні Згурівської райдержадміністрації.

Крім того, чиновники нагадали й про те, що можуть не розглядати повторні звернення.

"Відповідно до частини 2 статті 8 Закону України "Про звернення громадян", не розглядаються повторні звернення одним і тим же органом від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті, а також ті звернення терміни розгляду яких передбачені статтею 17 цього Закону, та звернення осіб, визнаних судом недієздатними", - підкреслюють в РДА.

В адміністрації зазначили і про терміни розгляду скарг на рішення, що оскаржувалися.

"Згідно статті 17 вищезазначеного Закону скарга на рішення, що оскаржувалось, може бути подана до органу або посадовій особі вищого рівня протягом одного року з моменту його прийняття, але не пізніше одного місяця з часу ознайомлення громадянина з прийнятим рішенням. Скарги, подані з порушенням зазначеного терміну, не розглядаються", - зазначають в райдержадміністрації.

Пропущений з поважної причини термін може бути поновлений органом чи посадовою особою, що розглядає скаргу.

Разом із тим, рішення вищого державного органу, який розглядав скаргу, в разі незгоди з ним громадянина може бути оскаржено до суду в термін, передбачений законодавством України.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.