вівторок, 27 березня 2018 р.

У військових частинах на Київщині масове захворювання на кір

В Київській області 25 військовослужбовців госпіталізовано із підозрою на кір та вітрянку.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу військової прокуратури Центрального регіону України.

"На 26.03.2018 року на Київщині також шпиталізовано загалом 12 військовослужбовців із підозрою на кір. Локалізація хвороби: Десна – 4 осіб, Київ – 3 осіб, Біла Церква – 1 особа та Ольшаниця – 4 осіб. Командуванням військових частин проводяться профілактичні заходи щодо недопущення розповсюдження інфекції", - йдеться у повідомленні.

Окрім того, в Ірпінській центральній лікарні перебуває 7 нацгвардійців із підозрою на кір та 6 – із підозрою на вітрянку. Джерело хвороби – це гуртожиток у м. Ірпінь, де проживають військовослужбовці НГУ. Військова частина знаходиться у Броварах і там не було зафіксовано випадків хвороби.

Із посиланням на дані 10 регіонального санітарно-епідеміологічного загону Міноборони зазначають, що це окремі випадки захворювань, загрози епідемії немає.

Нагадаємо, 24 березня повдіомлялося, що в місті Ірпінь Київської області госпіталізували 11 військовослужбовців - 5 з підозрою на кір і 6 - на вітрянку.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.