понеділок, 26 березня 2018 р.

З квітня на Київщині встановлюється заборона на вилов риби

З 1 квітня в Києві та Київській області починається нерестовий період і встановлюється заборона на вилов водних біоресурсів. Тривалість заборони залежить від водойми і становить від 2 до 2,5 місяців.

Про це інформує "Згурівська Правда" із посиланням на повідомлення прес-служби Держрибагентства України.

Перелік місць, визначених для любительського рибальства в період весняно-літньої заборони, зазначений у відповідному наказі.Для того, щоб рибалки змогли з легкістю визначати заборонені ділянки для лову, рибоохоронний патруль готує онлайн карту з місцями нерестовищ в області.


"З метою забезпечення належної охорони і відтворення водних біоресурсів у водоймах Київщини під час нересту, а також оперативного реагування на можливі випадки незаконного вилову риби було створено оперативний штаб із залученням до нього громадськості", - повідомив начальник Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін.

Громадян закликають дотримуватися правил рибальства, а якщо помітили порушення - негайно телефонувати на "гарячу лінію" рибоохоронної патруля: (068) 642-80-26 або (099) 341-73-18.

Нагадаємо, під час нересту дозволяється любительське і спортивне рибальство до 3 кг риби на одну людину, однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега в дозволених місцях.

Забороняється пересування плавучих засобів (човнів), промислове рибальство, здійснення підводного полювання, проведення днопоглиблювальних, вибухових та інших видів робіт, видобуток будівельних матеріалів в місцях масового нересту водних біоресурсів.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.