понеділок, 12 березня 2018 р.

Жуківський НВК добровільно виконав позовні вимоги прокуратури та оформив документи на землю

Навчально-виховний комплекс Жуківської сільської ради Згурівського району добровільно виконав позовні вимоги прокурора щодо оформлення документації на право постійного користування земельною ділянкою площею 4,5 га.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

Установлено, що адміністрацією Жуківського навчально-виховного комплексу Жуківської сільської ради Згурівського району не вжито відповідних заходів для оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку площею 4,5 га та вартістю 2,8 млн грн.


Читайте також: Апеляційний суд зобов'язав Згурівську райраду та відділ освіти РДА оформити документи на 29 га землі навчального закладу


Посадові особи навчального закладу до сільської ради з клопотанням про надання земельної ділянки у постійне користування не зверталися, що створює передумови для зловживань щодо розпорядження зазначеною земельною ділянкою, ризики для нормального функціонування школи та навчального процесу, а також може призвести до негативних наслідків та порушення прав дітей.

Прокуратура Київської області звернулася з позовними вимогами зобов’язати навчальний заклад оформити правовстановлючі документи на зазначену земельну ділянку.

Під час судового розгляду справи адміністрація закладу добровільно виконала позовні вимоги прокурора, рішенням сесії Жуківської сільської ради від надано дозвіл Жуківському НВК на оформлення документації на право постійного користування земельною ділянкою.


Читайте також: На голову Згурівської РДА складено протокол про адмінкорупцію


Ухвалою суду провадження у справі закрито у зв'язку з добровільним виконанням позовних вимог прокурора.

Таким чином, завдяки реагуванню органів прокуратури Київської області вдалося уникнути порушень прав дітей.

Нагадаємо, 25 лютого 2018 року постановою Київського окружного адміністративного суду задоволено позов Бориспільської місцевої прокуратури до Згурівської районної ради, відділу освіти Згурівської РДА про зобов’язання вчинити дії щодо оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку загальною площею 29 га.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.