субота, 3 березня 2018 р.

У Київській області до 6 березня призупинено навчання у всіх навчальних та дошкільних закладах

У Київській області до 6 березня 2018 року призупинено навчання у всіх навчальних та дошкільних закладах.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу Київської облдержадміністрації.

Відповідне рішення прийняте на позачерговому засіданні Київської обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови КОДА Олександра Горгана.

Згідно рішення комісії з метою недопущення збоїв у забезпеченні постачання природного газу споживачам на промислових підприємствах вирішено зменшити використання природного газу як сировини на 10% щодобово. Керівникам підприємств, установ та організацій рекомендовано скоротити робочий час або відправити працівників у відпустки до 6 березня 2018 року.

Разом із тим, на сайті Згурівської РДА відсутня інформація щодо обмеження роботи навчальних та дошкільних заклададів Згурівського району в даний період. У той же час, за інформацією "Згурівської Правди", навчання у деякийх навчальних закладах Згурівщини районна влада може призупинити на значно довший термін.

Так, за інформацією батьків вихованців Згурівського НВК "Гімназія – ЗОШ І ступеня", навчаний процес буде зупинений аж до 12 березня. Разом із тим, відомо, що цей навчальний заклад не опалюється природним газом, а відтак не залежить від обсягів споживання блакитного палива. Те ж саме стосується і багатьох інших шкільких та дошкільних навчальних закладів Згурівського району, які опалються за допомогою альтернативних видів енергії.

Нагадаємо, що “Нафтогаз” запропонував обмежити споживання газу українцями у зв’язку з низьким запасом блакитного палива й відмовою “Газпрому” постачати його у потрібній кількості та закликав споживачів економити газ, зменшивши температуру в приміщеннях.

В той же час Кабінет Міністрів України схвалив Національний план дій, яким першочергово передбачено закриття всіх шкіл, вишів і дитсадків через нестачу газу в період морозів.

За інформацією Міністерства енергетики та вугільної промисловості очікується, що після 6 березня система працюватиме в звичному режимі.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.