субота, 24 березня 2018 р.

У Згурівському районі в "проблемної сім'ї" вилучили 4 дитини віком від 11 місяців до 6 років (ФОТО)

У Згурівському районі у родини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, вилучили 4 дітей. Найстаршій дитині - 6 років, наймолодшій - 11 місяців.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сторінку ювенальної превенції Згурівського відділення поліції.

"Комісія у складі інспектора з ювенальної превенції Згурівського відділення поліції, начальника служби у справах дітей та сім'ї Згурівської РДА та голови сільської ради, була вимушена тимчасово вилучити 4 дітей (двоє дівчат 6 і 5 років та двоє хлопчиків 3 років та 11 місяців) з родини, яка опинилася у складних життєвих обставинах", - повідомляють у ювенальній превенції.

До такого рішення спонукали жахливі побутові умови, повна антисанітарія, недостатній запас харчів, відсутність звичних благ та батьківського піклування.

Мати дітей разом із своїм співмешканцем вели антигромадський спосіб життя, ніде не працювали, мати могла залишати дітей на кілька днів. Дітей фактично доглядала 6-річна старша донька.

Після вилучення дітей з родини, дітям проведено первинний медичний огляд, загрози їх життю і здоров'ю на даний момент немає.

Стосовно доцільності збереження за матір'ю прав на виховання дітей комісія визначатиметься після повторного ретельного вивчення життєвих обставин.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.