четвер, 8 березня 2018 р.

На Київщині серед снігових заметів між селами зник 20-річний електрик

Шостий день мешканці чотирьох сіл на Київщині шукають 20-річного Юрія Резника. Молодий електрик з Макарівського району після роботи вирішив розслабитися в кафе, після чого його слід загубився.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сюжет ТСН.

Селяни вже втретє прочісують місцину за сім кілометрів від точки, де зник Резник. Географія пошуків чимала, бо він жив у Строївці, працював у Садках, зник у центрі села Борівка, а шукають його в Небелиці.

2 березня сільський електрик скінчив робочий день і зупинився з колегами у кафе, щоби випити. Знайомі швидко пішли, а Юрій приєднався до місцевої компанії. Сестра каже, що хлопці навіть побилися.


"Був конфлікт у цього Юри Кузміча з нашим Юрою. Він його ударив по лиці – це так кажуть. Юра направився в сторону – там є школа. І в сторону від школи – до Строївки йти додому. Але на відео його погано видно – лише силует. А ці двоє повернулися до кафе і сиділи до кінця, поки не закрився магазин", - розповіла Юлія Окушко.

Відео, відзняте камерами в кав’ярні, ні поліція, ні власники поки що не показують. Очевидці бачили Юрія Резника, який йшов пішки у напрямку села, де жив з батьками. Люди побоюються, що сніг намело глибокий, тож нетверезий чоловік міг дорогою в нього впасти, тому селяни прихопили для пошуків палиці й плішні, котрими тепер нишпорять у кожному кучугурі.

Що ж стосується конфлікту в кафе, йому не надає ваги жодна сторона.

"Те, що йому дали ляпаса, я думаю, що це не пов’язане ніяким чином зі зникненням. Тому що через деякий час він підходив до маршрутника, давав йому сто гривень, щоб той завіз його за місцем проживанння. У нього залишалася пляшка з коньяком, купив кілограм цукерок", - розповів керівник поліції Макарівського району Олег Кравчук.

Саме коньяк і цукерки наштовхують поліцію на версію, що 20-річний Юрій міг затриматися у якоїсь кралі, тому правоохоронці про всяк випадок  опитали всіх самотніх жінок в околиці, але це припущення поки що не підтвердилося.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.