пʼятниця, 23 лютого 2018 р.

На голову Згурівської РДА складено протокол про адмінкорупцію

12 січня 2018 року працівниками Управління захисту економіки в Київській області ДЗЕ НП України складено протокол про адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією стосовно голови Згурівської районної державної адміністрації Київської області.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сторінку Управління захисту економіки в Київській області.

Посадовець порушив вимоги п. 2 ч.1 ст. 25 та ч. 1 ст. 36 Закону України «Про запобігання корупції», а саме протягом 30 днів після призначення на посаду не вийшов зі складу засновників приватного підприємства, та не передав його управління та корпоративні права іншій особі у порядку, встановленому законом.

Згідно з ч. 2 ст. 172-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення за вищевказані дії передбачена відповідальність у вигляді накладення штрафу від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією отриманого доходу від такої діяльності.

Читайте також: Прокурором Київської області висунуто підозру голові Згурівської РДА


Відповідно до інформації сайту Згурівського районного суду, розгляд даної справи №365/32/18 призначено на 27 лютого 2018 року о 15:00. Особа, яка притягається до адмін. відповідальності: Мозговий Валерій Миколайович. Суддя у справі: Денисенко Наталія Олександрівна. Обвинувачення представляє Згурівський відділ Бориспільської місцевої прокуратури.Разом із тим, це не єдина справа по голові Згурівської РДА Валерію Мозговому, яка нині розглядається Згурівським районним судом.

Так, 15 лютого 2018  року о 14:00 у Згурівському районному суді відбулося засідання в кримінальній справі №365/800/17 щодо службового підроблення головою Згурівської РДА Валерієм Мозговим. Втім, тоді розгляд справи відклали.

Читайте також: Згурівський райсуд не розгледів конфлікту інтересів у самопреміюванні Згурівського селищного голови


Нагадаємо, 29 травня 2017 року прокурором Київської області Дмитром Чібісовим висунуто підозру голові Згурівської районної державної адміністрації у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 (зловживання владою, що спричинило тяжкі наслідки) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Надсилайте свої новини для "Згурівської Правди" на z-pravda@ukr.net

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.