четвер, 22 лютого 2018 р.

У Новоолександрівському НВК вшанували Героїв Небесної Сотні (ФОТО)

20 лютого у ОЗНЗ Новоолександрівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» відбулася акція «100 ангелів пам’яті» на вшанування пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні на Майдані 18-20 лютого 2014 року.

Про це "Згурівській Правді" повідомила голова учнівської ради Новоолександрівського НВК Юлія Матвієнко.

Вихованці дитсадкових груп, учні 1-11 класів виготовили паперові ангелочки, які є символами душ загиблих та розвісили їх на «дерева», розміщені у фойє школи біля стенду «Герої Небесної Сотні».

Сьогодні ми з великою вдячністю та шаною згадуємо Героїв Небесної Сотні, котрі стали символом утвердження прагнень до європейських цінностей. Ці паперові янгели – це символ дитячого бачення про тих героїв, які віддали своє життя в час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, права і свободи людини та європейське майбутнє України.

Ці ангелики – це символ Небесної сотні, тих людей, Героїв, які захистили нас ціною власного життя і полетіли до неба, до Раю. Вони там ангели і ми тут повинні їх пам’ятати!

Надсилайте новини для публікації на z-pravda@ukr.net


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.