середа, 21 лютого 2018 р.

На Київщині викрили підземний спиртзавод глибиною близько п’яти поверхів, який був замаскований під овечу ферму (ФОТО, ВІДЕО)

У селищі Малі Єрчики Сквирського району Київської області правоохоронці викрили та ліквідували завод, який виготовляв фальсифікований спирт.

Про це повідомляє прес-служба держпідприємства "Укрспир", передає "Згурівська Правда".

Підпільний завод виявили на території с. Малі Єрчики Сквирського району співробітники податкової міліції Державної фіскальної служби (ДФС) спільно з прокуратурою та експертами ДП “Укрспирт”. Відзначається, що виробничі потужності були розташовані під землею на глибині до 5 поверхів.


Правоохоронці вилучили 15 тисяч літрів виготовленого на цьому заводі фальсифікату і устаткування загальною орієнтовною вартістю 6,4 млн грн. На думку фахівців, на такому обладнанні неможливо досягти повного очищення денатурованого спирту.

“Про масштаби говорить потужність заводу від 7 до 15 тонн спирту на добу. Це від 14 до 30 тисяч умовних пляшок горілки. Для довідки Україна споживає понад 3,5 млн декалітрів імпортованого денатурованого спирту”, — зазначається у повідомленні.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.