середа, 14 лютого 2018 р.

Тому що послідовний: Сергій Міщенко відцурався від БПП і назвав її ОПГ

Народний депутат України від 98 округу Сергій Міщенко заявив про тиск на нього з боку Київської обласної організації Блоку Петра Порошенка та навіть назвав її ОПГ.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сторінку нардепа у Facebook.

"Керівництво Київського обласного БПП передали мені в ультимативній формі вимогу: відмовитися йти на вибори по моєму рідному 98-ому окрузі. По округу буде йти видатний екс-генпрокурор Віталій Ярема", - повідомляє Міщенко.

"Якщо я не прийму їх ультиматум, буде дана вказівка Генеральній прокуратурі сфабрикувати проти мене кримінальну справу під будь-якими приводами. Також пообіцяли «порізати» мій округ й пустити у хід всю державно-каральну машину", - додає нардеп.

Цікаво те, що Міщенко на останіх парламентських виборах йшов до Верховної Ради саме від президентської партії, допомагав політсилі Порошенка у проведенні парламентських виборів 2014 року та навіть очолював штаб "БПП-Солідарність" в Луганській області. А в 2016 році входив у фракцію "Блоку Петра Порошенка" у Верховній Раді, але пізніше з неї вийшов. Цікаво й те, що Володимир Горковенко, який протягом тривалого часу працював неформальним помічником у Міщенка, зараз є завідувачем відділу головного департаменту інформаційної політики Адміністрації Президента.

Разом із тим, у коментарях до своєї публікації Міщенко відкридає будь-яку приналежність до БПП.


Чи буде нардеп шукати політичного притулку у Батьківщині, яку свого часу зі скандалом залишив - питання відкрите. Авжеж, дехто може сказати, що після скандального голосування Сергія Міщенка за Генпрокурора Віктора Пшонку у 2010 році та виходу з БЮТ можливість повернення скандального нардепа в ряди "Батьківщини" неможливе.

Варто зазначити, що Сергія Міщенка з екс-генпрокурором Віктором Пшонкою пов'язує довготривала історія. Син генерального прокурора, екс-нардеп від Партії регіонів Артем Пшонка, став хрещеним батьком сина Сергія Міщенка. Тому не дивно, що голосувати у ВР за відставку генпрокурора Пшонки Міщенко відмовився. За свідченням представників «Батьківщини» тоді це стало причиною його пересування вниз у передвиборчих списках партії і як наслідок - відходу з фракції.

Втім історія каже про те, що в українській політиці - можливо все. Особливо, якщо інтереси сторін співпадають. Яскравий приклад – історія з рейдерським захопленням "Батьківщини" у Київській міській раді у 2010 році. Тоді  "тимошенківець" Денис Москаль зі скандалом перетягнув більшу частину фракції до "Партії регіонів", але через п’ять років йому це пробачили і він знову став депутатом від "Батьківщини". Тим паче, для Міщенка "Батьківщина" - чи не єдиний шанс вберегтися в політиці і вкотре потрапити до парламенту.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.