вівторок, 23 січня 2018 р.

У Новоолександрівському НВК відзначили День Соборності України (ФОТО)

В день соборності та злуки, з заходу на схід, всі візьмемося за руки, бо один ми рід! Під таким гаслом 22 січня 2018 року у ОЗНЗ Новоолександрівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Згурівського району пройшов флешмоб, присвячений Дню Соборності України.

Про це "Згурівській Правді" повідомила голова учнівсько об’єднання "Родина" Новоолександрівського НВК Юлія Матвієнко.

Учасниками заходу були вихованці дитячого садка, учні школи, учителі, технічні працівники, батьки, гості.

У супроводі української музики одягнені у вишиванки з різноманітними національними символами 198 учасників утворили живий «ланцюг єдності», з’єднавшись між собою синьо-жовтими стрічками та рушниками.

Діти і дорослі обійшли коридорами ІІ поверху школи, замкнувшись у коло, а потім попрямували у спортивний зал, де утворили символічний герб України, розмістившись по контурах заздалегідь намальованого тризуба. Стіну спортзалу прикрасило 10-тиметрове полотнище національного прапора.

Ведучі Рудь Олександра та Дурнєва Тетяна розпочали свято словами:
«Тобі Україно, мій мужній народе,
Співаю я пісню святої свободи,
Усі мої сили і душу широку.
Життя я віддам до останнього кроку
Аби ти щаслива була, Україно,
Велична моя Батьківщино!»,
після яких усі присутні виконали Державний Гімн України.

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. Про це наголосила у своєму виступі директор школи Н.Б.Мотузка, яка, згадавши історичне минуле виникнення цієї дати підкреслила, що питання єдності України особливо є актуальним і важливим у теперішній час.

Соборність – це символ боротьби за волю, символ порозуміння між людьми, символ надії і віри у майбутнє великої родини, що зветься Україною.

Учасники танцювального гуртка «Рушничок» виконали композицію «Не здолати Україну!», а Андрій Огородніков заспівав пісню «Бути Україні на землі!».

«Ми вірим в майбутнє твоє, Україно!» – говорять сьогодні дорослі й малі, бо ти в нас – найкраща, бо ти в нас – єдина, немає такої, як ти, на землі»  –  запевнили ведучі свята і закликали усіх взятися за руки, щоб показати, що Україна наша єдина, красива, сильна і нероздільна.

У кінці заходу і діти, і дорослі виконали музично-танцювальну композицію «Україна – єдина!», яка запалила, надихнула і згуртувала увесь колектив школи. СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!

Нагадаємо, у минулому році День Соборності України у Новоолександрівському НВК відзначили грандіозним патріотичним флешмобом (ФОТО)Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.