пʼятниця, 26 січня 2018 р.

На Переяславщині дідусь вийшов закрити хвіртку, впав і обморозився

У селі Гланишів Переяслав-Хмельницького району дідусь вийшов закрити хвіртку, впав і обморозився.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на "Вісник Переяславщини".

Як повідомила заступник головного лікаря Переяслав-Хмельницької ЦРЛ Лариса Кузьменчук, на стаціонарному лікуванні перебуває 196 хворих. У пологовому відділенні 13 жінок і 5 немовлят.

У реанімації – троє пацієнтів. 66-річний переяславець потрапив туди із гострим порушенням мозкового кровообігу, 37-річний житель Гайшина – з алкогольним делірієм, а 71-річний киянин, який тимчасово проживає в Гланишеві, із тяжким загальним переохолодженням тіла та відмороженням рук і ніг. Цей чоловік переніс гостре порушення мозкового кровообігу. Жив самотньо. Він вийшов на подвір’я, щоб зачинити хвіртку. Там йому стало зле, він впав і самостійно не зміг піднятися. Так пролежав з обіду до вечора, поки його не побачила сусідка.

У суботу, 20 січня, рано-вранці бригада екстреної меддопомоги доставила до реанімаційного відділення мешканку Підварок, 1964 р.н., із тяжким загальним переохолодженням тіла. Її знайшли непритомну на міській дорозі. Через 10 хвилин після того, як вона потрапила на реанімаційне ліжко, жінка померла.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.