понеділок, 22 січня 2018 р.

Збагачення прокурора з Борисполя розслідують вже два роки

Справу про незаконне збагачення заступника прокурора Бориспільської міжрайонної прокуратури Миколу Ульмера розслідується вже більше двох років. Веде справу Генеральна інспекція Генпрокуратури України, повідомляє видання 368.media.

За даними ЗМІ, за останні три роки члени сім’ї Ульмера отримали понад 20 об’єктів нерухомості, в тому числі понад 5 га землі, шість квартир і чотири паркомісця.

У той же час в декларації за 2014 рік Ульмер вказав 104 тис. грн заробітку, а його дружина Еліна (також працює в структурах Генпрокуратури) – 168 тис. грн. Подружжя задекларували, що не мають у власності житло, але вказали авто Mazda 6 і 254,5 тис. грн вкладу в банку.

У декларації вже за наступний рік подружжя Ульмер записали готівкою $10 тис. і 135 тис. грн. Еліна Ульмер також купила Audi A1, а сам чиновник зазначив, що орендує квартиру в Чубинському.

«Слідство протягом двох років запитував ряд документів по справі, але підозра Ульмеру так і не висунув. Прокурор досі залишається працювати в структурі наглядових органів», – зазначають журналісти.

За їх даними, в матеріалах розслідування вже зафіксовані 423,3 тис. грн безготівкового переказу, який здійснив батько Ульмера на рахунок ТОВ «Порше Лізинг Україна» як оплату за фінансовий лізинг.

«Згідно з даними ГФС, батько прокурора з 2000 по 2016 роки заробив всього 52,4 тис. грн. Це дає підстави вважати, що у нього не було коштів для такого розрахунку. Слідство вважає, що гроші йому міг передати син. Суд дозволив правоохоронцям доступ до документів приватної компанії», – додають журналісти.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.