понеділок, 22 січня 2018 р.

Заступник голови однієї з райрад та депутат від Батьківщини в Київській області вимагали $50 тис. хабара (ФОТО)

Прокурор Київської області повідомив про підозру в отриманні неправомірної вигоди заступнику голови однієї з райрад і депутату об'єднаної територіальної громади району області, які вимагали 50 тисяч доларів за сприяння передачі землі і майнового комплексу, що перебувають у комунальній власності.

Про це "Згурівській Правді" стало відомо із повідомлення прес-служби обласної прокуратури.

«У четвер, 18 січня, в присутності захисників прокурор області Дмитро Чібісов повідомив про підозру депутату об'єднаної територіальної громади та заступнику голови однієї з районних рад Київської області у вчиненні злочину, який передбачено ст. 27 ч. 3, ст. 368 ч. 3 (пособництво в отриманні хабара посадовою особою, яка займає відповідальне положення) Кримінального кодексу України», - сказано в повідомленні.

Інформаційне агентство "Пульс" повідомляє, що підозру було вручено заступнику голови Бородянської районної ради Олексій Черкашину та депутату Пісківської об’єднаної територіальної громади Юлії Соловьйовій. Обоє є депутатами від ВО «Батьківщина». Черкашин очолює осередок цієї партії в Бородянському районі.

«Зазначені особи вимагали 50 тисяч доларів за сприяння у вирішенні питання про передачу майнового комплексу, який знаходиться в комунальній власності, з правом приватизації посадовій особі, яка займає відповідальне положення», - повідомили в прокуратурі.


Був задокументований факт отримання даними особами частини хабара на суму 20500 грн. Вони були отримані в безготівковій формі на особисті платіжні картки зловмисників.

Нагадаємо, 31 липня минулого року прокурор Київської області Дмитро Чібісов повідомив про підозру єдиному депутату від ВО "Батьківщина" у Згурівській районній раді Сергію Золотоверхому.

"Установлено, що вказаний депутат, перебуваючи в адміністративно-територіальних межах Згурівської селищної ради та здійснюючи обробіток земельної ділянки побачив трактор, який проїжджав по полю. Зупинивши трактор, чоловік почав наносити удари по тілу особи, що перебувала у зазначеному транспортному засобі", - зазначили у прокуратурі Київщини.


Читайте також: Ворон ворону око не виклює: Згурівська райрада відмовилася засуджувати свого депутата, який б'є та залякує згурівчан


У Згурівській районній раді депутат Золотоверхий очолює бюджетну комісію, при сам засідання сесії та комісії систематично прогулює.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.