пʼятниця, 15 грудня 2017 р.

Яготинську РДА підозрюють у земельному дерибані

За фактом неправомірного відчуження Яготинською РДА земельної ділянки площею 28 га прокуратурою Київської області зареєстровано кримінальне провадження.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

Під час здійснення опрацювання ресурсу «Публічна кадастрова карта України» на території Яготинського району Київської області виявлено факт незаконного вибуття з державної власності земельної ділянки.

Так, встановлено, що службовими особами Яготинської районної державної адміністрації, умисно, з використанням влади в інтересах третіх осіб, а також всупереч інтересам служби, прийнято розпорядження про затвердження технічної документації та передано особі в оренду земельну ділянку площею 28 га.

За видом цільового використання земельну ділянку надано під особисте селянське господарство за рахунок орних земель запасу державної власності сільськогосподарського призначення.

В той же час, частиною 1 статті 5 Закону України «Про особисте селянське господарство» передбачено, що для ведення особистого селянського господарства використовують земельні ділянки розміром не більше 2 гектара.

Таким чином, незаконні дії службових осіб Яготинської РДА призвели до тяжких наслідків та вибуття із державної власності на тривалий строк земельної ділянки, площа якої у 14 разів перевищує дозволений граничний розмір.

За вказаним фактом Бориспільською місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та почато досудове розслідування за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

Окрім цього, органами прокуратури готується позовна заява з вимогою повернути у державну власність вказані землі площею 28 га.

Законність та порядок у сфері земельних відносин під посиленою увагою прокуратури Київської області.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.