пʼятниця, 29 грудня 2017 р.

На Київщині за підозрілих обставин загинув молодий військовий

У Гостомелі, що на Київщині, помер 23-річний контрактний військовий Юрій Минюк. Батькам повідомили, що хлопець вчинив самогубство. Однак у поліції цю версію спростували і повідомили, що на тілі військового було багато синців, ран, та порізів.

Про це пише "ТСН", передає "Згурівська Правда".

У частині, де служив Юрій, повідомили, що у нього була сильно порізана рука на зап’ясті, лікті, а також на шиї були знайдені численні порізи.

"На руці у Юри був гіпс. Поверх гіпсу був якийсь ще скотч, самі руки були перебиті до кісток, чи його ножем, сокирою чи ще чимось били, невідомо, але дуже глибокі рани. І ще голова була порізана, наче від вуха до вуха", – розповіла родичка загиблого Надія.

Як припускають родичі, хлопця могли вбити через гроші. На картці у нього близько 20 тисяч гривень.

У військовій частині підтвердили, що дійсно стався такий інцидент, проте більше подробиць там не повідомили, оскільки ще йде слідство.

"Це сталося не в військовій частині, а за місцем проживання. Наші контрактники проживають не тут. Ніяких відкритих конфліктів, суперечок та іншого у нього не було. Наразі я не можу щось конкретно та остаточно сказати, оскільки йде слідство", – сказав прес-секретар.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.