пʼятниця, 15 грудня 2017 р.

ГПУ показала нелюдські умови в Бориспільській колонії (ФОТО)

Генпрокуратура в ході перевірки виявила факти проживання засуджених в Бориспільській виправній колонії №119 "в нелюдських умовах". Прокуратура встановила порушення кримінально-виконавчого законодавства, охорони праці, матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу ГПУ.

"Виявлено неприпустимі факти проживання засуджених за межами гуртожитків в нелюдських умовах", - сказано в повідомленні.

Зокрема, за даними ГПУ, в приміщенні каналізаційно-насосної станції, яка здійснює перекачування стоків, виявлені 5 засуджених, які постійно там проживали.

"Ув'язнені обладнали спальні місця, зберігали велику кількість продуктів харчування, в антисанітарних умовах готували їжу, там і харчувалися, а милися в приміщенні туалету", - розповіли в ГПУ.

Також спальні місця для засуджених були облаштовані в побутових приміщеннях майже кожного цеху виробничої зони, непридатної для проживання людей, відзначили в прокуратурі.

Крім того ГПУ з'ясувала, що більш ніж з сотнею ув'язнених, що виконують різні роботи в виробничих цехах, не були підписані трудові договори, чим грубо порушено їх права. Також засуджені незаконно залучалися до праці з порушенням правил безпеки, відзначили в ГПУ.

За результатами перевірки, керівництво колонії не створило засудженим умов для отримання освіти і робітничої професії - приміщення вечірньої школи і навчального центру захаращені і непридатні для проведення занять, вони навіть не опалюються.

За виявленими порушеннями внесені два документа прокурорського реагування та розпочато 6 кримінальних проваджень.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.