понеділок, 11 грудня 2017 р.

Голова Згурівської РДА більше не зможе піти у відпустку без дозволу Горгана

Голови райдержадміністрацій Київської області відтепер не зможуть піти у відпустку, поки її не погодить голова Київської облдержадміністрації Олександр Горган.

Відповідні зміни до Регламенту КОДА внесено 4 грудня 2017 року розпорядженням №606.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на "КиевVласть".

"Конкретний термін надання відпусток головам РДА узгоджується з головою ОДА за їх особистими заявами, поданими на ім'я голови ОДА, не пізніше, ніж за місяць до запланованої відпустки. Глава ОДА приймає рішення про погодження відпуски шляхом проставляння грифа" ПОГОДЖЕНО "в лівому верхньому кутку заяви. Голови РДА на підставі узгодженої заяви про відпустку видають відповідне розпорядження про своє відбуття у відпустку", - сказано в розпорядженні.

Також уточнюється, що голови РДА, які їдуть у відпустку чи у приватних справах в інші країни і у яких є доступ до держтаємниці, зобов'язані письмово повідомити про свою поїздку голову КОДА і сектор режимно-секретної роботи апарату КОДА.

Нагадаємо, 28 листопада голова КОДА Олександр Горган звільнив свого першого заступника Олександра Савченка та заступника Олега Письменного. Губернатор пов'язує звільнення зі змінами в законі про держслужбу і власною кадрової реформою. Опоненти голови КОДА вважають, що звільнені чиновники відмовилися від посад через небажання відповідати за провали КОДА по ряду соціально-економічних напрямків.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.