середа, 20 грудня 2017 р.

Прокурора із Борисполя оголосили у розшук за те, що розпорядився конфіскованим BENTLEY

Прокурора Бориспільської місцевої прокуратури оголосили в розшук. Про це повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган, передає "Згурівська Правда".

Управлінням з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури Київської області завершено досудове розслідування стосовно прокурора Бориспільської місцевої прокуратури, який підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) та ч. 5 ст. 191 (розтрата чужого майна, яке було ввірене особі, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах) КК України.

Досудове розслідування здійснювалось об’єктивно та неупереджено. Втім, адвокати підозрюваного навмисно намагаються дискредитувати органи прокуратури розповсюджуючи інформацію, яка не в повній мірі відповідає фактичним обставинам справи.

Так, ухвалою слідчого судді Печерського районного суду м. Києва надано дозвіл на здійснення примусового приводу підозрюваного для участі у проведенні слідчих та процесуальних дій, виконання якої доручено Бориспільському ВП ГУ НП в Київській області. У зв’язку з тривалим невиконанням вказаної ухвали органами поліції та відсутності інформації щодо місцезнаходження підозрюваного, останнього було оголошено у розшук.

Щодо повернення автомобіля, звертаємо увагу, що підозрюваний, зловживаючи службовим становищем, видав автомобіль марки “BENTLEY” вартістю 890 тисяч гривень, який належав юридичній особі-нерезиденту та перебував у міжнародному розшуку по лінії Інтерполу, особам, які не були власниками вказаного майна та не мали права ним розпоряджатись. На даний час місцезнаходження вказаного автомобіля не відоме.

Прокуратурою Київської області досудове розслідування вказаного кримінального провадження було завершено ще 06.11.2017 року та стороні захисту надано доступ до матеріалів досудового розслідування.

У зв’язку із умисним затягуванням стороною захисту ознайомленням з матеріалами досудового розслідування, прокуратурою Київської області підготовлено клопотання до суду про обмеження строку ознайомлення.

Генеральною прокуратурою України проведення досудового розслідування вказаного провадження доручено слідчому управлінню прокуратури Київської області у порядку ст.ст. 39, 214 КПК України та з дотриманням вимог ст. 216 КПК України.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.