вівторок, 12 грудня 2017 р.

У 2018 на Київщині подорожчає проїзд в маршрутках

У зв'язку з підвищенням мінімальної заробітної плати і стрибка готівкового курсу долара в наступному році на Київщині очікується підвищення вартості проїзду на міжміських маршрутах.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на коментар виконавчого директора Асоціації автоперевізників Київської області Олексія Павленка для "КиевVласть".

"Підвищення тарифів буде розраховуватися індивідуально для кожного перевізника. У кожного своя технічна, фінансова складова.

Але з огляду на те, що курс долара на наступний рік закладено Нацбанком в сумі 29,3 гривні, зросте вартість палива і вся технічна складова автобусів - запчастини, вузли, агрегати, витратні матеріали. Підвищиться також розмір мінімальної заробітної плати - на початку 2018 року до 3700 гривень, а до кінця наступного року - до 4100.

Це все впливає на складання тарифів на проїзд", - розповів Олексій Павленко.

За його словами, підвищення тарифів в наступному році неминуче.

"Не думаю, що ціна стане настільки високою, що люди не зможуть користуватися громадським транспортом. До того ж на нашому "тіньовому ринку" багато альтернативи і є можливість за одним напрямком користуватися послугами різних приватних перевізників", - резюмував Павленко.

Середня вартість проїзду в приміській маршрутці варіюється від 10-12 грн (така вартість проїзду в Вишневе або Бровари) до 90-120 грн. За 90 грн можна доїхати в Таращу, а ось поїздка в Тетіїв може обійтися сьогодні близько 100 грн. На популярне білоцерківське напрямок ціни стартують від 50 грн.

Нагадаємо, в жовтні в Київській області відбулося чергове коригування тарифів на міжміських маршрутах.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.