четвер, 16 листопада 2017 р.

У Згурівському районі посилять роботу з набору до армії

У Згурівському районі посилять роботу щодо залучення військовозобов’язаних до служби в ЗСУ за контрактом та на строкову службу в ІV кварталі 2017 року.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сайт Згурівської РДА.

14 листопада під керівництвом голови адміністрації В.Мозгового відбулася нарада з керівниками силових структур району за участі  першого заступника голови адміністрації Д.Василевського, начальника Згурівського відділення поліції А.Медуниці, військового комісара Згурівського РВК О.Шакуна, начальника Згурівського відділу Бориспільської місцевої прокуратури Р.Шполянського, головного спеціаліста з мобілізаційної роботи апарату РДА О.Зленка.

Учасники наради обговорили питання залучення військовозобов’язаних до служби в ЗСУ за контрактом та на строкову службу в ІV кварталі 2017 року та стан криміногенної ситуації в районі.

За наслідками наради головою адміністрації дано ряд доручень:
  • військовому комісару О.Шакуну - забезпечити виконання планових показників із залучення військовозобов’язаних на службу за контрактом та на строкову службу в ІV кв. 2017 року в повному обсязі, залучити до роботи працівників поліції; посилити роботу з  головами сільських та селищним головами щодо активізації зусиль ОМС щодо організації та відбору військовозобов'язаних, які підлягають призову на строкову службу та строкову службу офіцерів запасу;  інформувати про стан формування, укомплектування та матеріального забезпечення загонів ТрО, про виникнення проблемних питань, які виникають в процесі роботи РВК з даного питання. 
  • Головам виконкомів селищної та сільських рад - активізувати роботу спільно з РВК, в межах своїх повноважень, щодо забезпечення виконання планових показників залучення військовозобов’язаних на контрактну та строкову військову службу. 
  • Начальнику Згурівського відділення поліції А.Медуниці та начальнику Згурівського відділення прокуратури Р.Шполянському - забезпечити здійснення заходів щодо виявлення порушень в сфері землекористування; забезпечити проведення заходів в районі щодо виявлення фактів виготовлення, продажу, збуту та вживання наркотичних речовин; забезпечити постійний контроль виконання заходів щодо громадської безпеки в районі, вживанням алкогольних напоїв в громадських місцях; продовжити заходи щодо притягнення до відповідальності нетверезих водіїв на автошляхах району; постійно тримати на контролі питання кадрового забезпечення; систематично проводити профілактичну роботу серед населення району щодо попередження вчинення правопорушень та злочинів, в тому числі серед неповнолітніх; забезпечити здійснення заходів щодо притягнення до відповідальності за продажу неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів; забезпечити інформування органів місцевої влади та населення про стан криміногенної ситуації в районі з наданням певних статистичних даних, в тому числі через районну газету «Панорама».

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.