середа, 1 листопада 2017 р.

І сміх, і гріх: одразу три партії назвали "своєю" новообрану голову Медвинської ОТГ

Вибори часто приносять багато курйозних ситуацій. Без них несподіванок не минули й вибори ОТГ на Київщині, які відбулися цієї неділі.

Так, після обробки попередніх результатів до Медвиноської ОТГ, за якими перемогу на посаду голови ОТГ здобула Світлана Плаксун, одразу три політичні сили назвали її "своїм кандидатом"

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на громадянську мережу "ОПОРА".

Першим привітав пані Світлану лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко, який зробив відповідний пост у Фейсбук ще в день виборів. Однак привітати із перемогою Плаксун та визначити її "своїм кандидатом" вирішили також "Блок Петра Порошенка" та ВО "Батьківщина".

Сама ж Світлана Плаксун, у своєму коментарі представнику громадянської мережі "ОПОРА" розповіла своє бачення цієї ситуації:

"Для мене самої ця ситуація є несподіванкою, оскільки мене кликали до себе різні політичні партії бути їхнім кандидатом, але я всім дала відмову. Я так зрозуміла що їм потрібно було подати свого кандидата і вони всі назвали мене. Але я не була й не буду членом політичної партії, я йшла на ці вибори щоб відстоювати інтереси громади а не політичних партій", - говорить Плаксун.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.