середа, 15 листопада 2017 р.

На Київщині ліквідували “конверт” на 102 млн.грн. (ФОТО)

Співробітники податкової міліції у Київській області припинили роботу центру мінімізації податкових платежів, через який протягом 2016 по 2017 рр. реалізовано послуг на суму понад 102 млн. грн.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу ДФС.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.5 ст.27, ч.3 ст. 212, ч.2 ст. 205, ч.1 ст. 209 КК України встановлено групу осіб, які надавали підприємствам реального сектору економіки м. Києва, Київської та інших областей України послуги з формування незаконного податкового кредиту та незаконного переведення безготівкових коштів у готівку.

З метою прикриття своєї незаконної діяльності щодо вчинення фіктивних фінансово-господарських операцій, переведення безготівкових коштів у готівку та штучного завищення собівартості ТМЦ фігуранти створили, зареєстрували та придбали корпоративні права низки транзитно – конвертаційних компаній.

Податковий кредит транзитно – конвертаційних підприємств формувався переважно за рахунок документального оформлення фіктивних операцій з придбання ТМЦ як у підприємств транзитно-конвертаційної спрямованості, так і у суб’єктів господарювання реального сектору економіки.

Безготівкові грошові кошті реально діючих підприємств надходили на рахунки транзитно – конвертаційних компаній у вигляді оплати за ТМЦ (роботи, послуги), після чого ці кошті конвертувались у готівку за винагороду у розмірі 10-12%, для чого використовувались карткові та інші рахунки, відкриті у 2 комерційних банках.

Загальний обсяг послуг, реалізованих через підприємства вказаної конвертаційно-транзитної групи за період з 2016 по 2017 року склав понад 102 млн. грн., у тому числі сума сформованого ризикового податкового кредиту – 17 млн. грн.

За результатами 14 обшуків, проведених за місцями проживання фігурантів, в офісних приміщеннях та транспортних засобах вилучено первинні фінансово-господарські документи та різноманітні чорнові записи, що підтверджують злочинну діяльність, 10 печаток, комп’ютерну техніку, електронні носії інформації та мобільні телефони.

Тривають слідчі дії.Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.