четвер, 26 жовтня 2017 р.

У Згурівці почали думати про пожежну безпеку після того, як згоріла спортшкола

У Згурівському районі після того, як згоріло приміщення фізкультурно-оздоровчого комплексу, влада почала шукати винних у надзвичайній ситуації та взялася перевіряти заклади соціальної сфери на предмет пожежної безпеки.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сайт Згурівської РДА.

Так, 25 жовтня під керівництвом голови райдержадміністрації, голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Валерія Мозгового відбулося позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС в зв’язку з пожежею в приміщенні фізкультурно-оздоровчого комплексу стосовно встановлення причин виникнення пожежі та її наслідків.

За насідками засідання, комісією дано ряд доручень.

Зокрема, начальнику Згурівського РС ГУ ДСНС України у Київській області Р.Хоменку, т.в.о. начальника Згурівського ВП П.Хмельницького ВП ГУ НП України в Київській області А.Медуниці було доручено забезпечити проведення робіт по встановленню причини та винуватців у виникненні пожежі.

Разом із тим, наразі невідомо, яку особисту відповідальність за знищення спортивної перлини  Згурівщини понесуть голова РДА й водночас голова районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Валерій Мозговий та начальник відділу освіти Згурівської РДА Віктор Бойко.

Крім того, за результатами комісії Згурівському РС ГУ ДСНС України у Київській області  було доручено до 15 листопада спільно із представниками Згурівського РП ПАТ «Київобленерго», Згурівської дільниці П.Хмельницької ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз», керівниками закладів освіти, культури, медичних закладів та закладів соціальної сфери провести обстеження даних закладів на предмет пожежної безпеки та дій в разі виникнення пожежі по аварійному відключенню від електро-, газо- постачання та гасінню пожежі.

Начальнику відділу освіти РДА В.Бойку, директору ДНЗ «Згурівський професійний ліцей» В.Шевченку, головному лікарю Згурівської ЦРЛ В.Моцюку, головному лікарю Згурівського центру ПМСД О.Зіборову, директору Згурівського районного територіального центру соціального обслуговування М.Скринику забезпечити:

 • бездоганне виконання приписів перевірок протипожежного та технічного станів підпорядкованих об´єктів та утримання їх;
 • укомплектування пожежних щитів необхідним обладнанням;
 • придбання необхідної кількості та повірку первинних засобів пожежогасіння;
 • проведення вогнезахисної обробки горючих конструктивних елементів горищних приміщень;
 • замір опору ізоляції електромереж.
Начальнику відділу освіти РДА В.Бойку, директору ДНЗ «Згурівський професійний ліцей» В.Шевченку, головному лікарю Згурівської ЦРЛ В.Моцюку, головному лікарю Згурівського центру ПМСД О.Зіборову, начальнику відділу культури, молоді і спорту РДА Є.Волочнюку, директору Згурівського районного територіального центру соціального обслуговування М.Скринику було доручено забезпечити:

 • проведення додаткових інструктажів з працівниками підпорядкованих закладів щодо пожежної безпеки;
 • навчання відповідальних працівників правилам пожежної безпеки та ЦЗ;
 • проведення відпрацювань (навчань) персоналу у підпорядкованих закладах по пожежній безпеці та дій під час пожежі;
 • розробити, в разі відсутності поновити, поетапний план дій персоналу при НС.
Відповідно до результатів засідання комісії начальнику відділу освіти В.Бойку необхідно до 1 листопада створити комісію та визначити кількісний та якісний стан збереженого майна і способи демонтажу аварійної будівлі ФОКу.

Крім того начальника відділу освіти зобов'язали:

 • провести службове розслідування щодо режиму роботи ФОКу та прийняти відповідні рішення.                                                        
 • забезпечити огорожу попереджувальною стрічкою та цілодобову охорону місця пожежі до повного демонтажу залишків будівлі ФОКу.
Нагадаємо, вчора, 25 жовтня у Згурівці згоріла спортшкола. На щастя дітей та працівників закладу на момент виникнення пожежі у школі не було. 

За даними ДСНС України в Київській області загорівся дах та приміщення 2-го поверху на площі 100 кв.м. О 8.41 сталося руйнування даху, перекриття та частково стін другого поверху будівлі. О 9.55 пожежа площею 400 кв.м. локалізована.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.