субота, 14 жовтня 2017 р.

Знову пропала: дівчина зі Згурівщини покинула дім через 6 днів після того, як знайшлася. Мати говорить про "Синього кита"

Не минуло й тижня, як неповнолітня Валентина Бровченко знову пропала. За інформацією поліції дівчина цього разу поїхала в Яготин. Мати каже, що дитина могла бути учасницею гри "Синій кит".

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сторінку "Ювенальна Превенція Згурівка" у Facebook.

Згурівським ВП розшукується неповнолітня Бровченко Валентина Юріївна, 14.02.2002 р.н., що проживає в с. Лизогубова Слобода Згурівського району.

За іформацією поліції, вчора, 13 жовтня, дівчина близько 20 години 30 хвилин покинула місце проживання та направилась до м. Яготин, Київської області.

Сьогодні у мережі повідомили, що бачили втікачну на вокзалі у Березані о 8:35.


"Зріст близько 170 см, худощавої тілобудови, очі світлі голубі, волосся темне до плечей, шрам на лівій щоці. Була одягнута у чорну куртку (котонову), чорні чоботи на високій підошві, чорний шарф, мала з собою сумку чорного кольору з написом "Мерікей", - йдеться у повідомленні правоохоронців.

Зі слів матері Бровченко В.Ю. могла бути учасницею гри "Синій кит".

Чи притягнута до відповідальності матір за неналежне виконання своїх обов'язків, у поліції не повідомляють.

Нагадаємо, до цього неповнолітня Валентина Бровченко місце проживання покидала 30 вересня та 7 жовтня була повернута матері. Минулого разу дівчина їздила до Львова.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.