четвер, 21 вересня 2017 р.

Націоналісти Київщини провели вишкільний табір "Мигалки-2017"

15‒17 вересня 2017 року в селі Мигалки, що на Київщині, відбувся вишкільний табір "Мигалки-2017" для молоді з різних куточків области. Захід організовано МГО "Моноліт 1044" за підтримки Київської обласної організації ВО "Свобода".

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу  Київської обласної організації ВО "Свобода".

Протягом вихідних учасники мали змогу вдосконалити свої навички з виживання, саперної справи, теоретичних знань про зброю, тактичної та цивільної медицини. Крім того, в програму входила інтенсивна фізична підготовка у вигляді смуги перешкод, марш-кидків та спарингів. Відпрацювати вивчене була змога під час гри в пейнтбол.

Захід організовано МГО "Моноліт 1044" за підтримки Київської обласної організації ВО "Свобода".

Організатори впровадили нову систему підходу до особового складу, які відразу дали змогу проаналізувати всі плюси та мінуси для подальшої її вдосконалення.

"Мигалки-2017 це для нас черговий крок вперед, адже ми вперше проводимо захід спільно з державною установою і це не може не тішити. Більше того, ми протестували нову систему виховання молоді та різні речі пов'язані з моніторингом якости проведених навчань. Нам є ще над чим працювати, щоб кожен захід був максимально ефективним та цікавим", ‒ зазначив голова МГО "Моноліт 1044" Руслан Микула.

Організатори висловили подяки всім, хто допомагав в організації вишколу. Окремі подяки адресовані депутату Київської облради від ВО "Свобода" Ігорю Сабію, депутатам-свободівцям Бородянської райради Людмилі Близнюковій та Юлії Соловйовій, бородянському військовому комісару Сергію Бугаєнку, голові ВГО Учасників бойових дій Миколі Станіславському. Вишкіл був повноцінним завдяки інструктору з медицини Максиму, бійцю російсько-української війни Варягу та Сергію з Центру миротворчости.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.