вівторок, 29 серпня 2017 р.

На Київщині відбудеться благодійний фестиваль «Повстанець»

9-10 вересня 2017 року відбудеться благодійний фестиваль «Повстанець». Захід, який проводять уже третій рік поспіль, розташується на території комплексу відпочинку «Смерекова Хунта» в смт. Бузова Києво-Святошинського району Київської області – за 15 км від Києва.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу ВО «Свобода».
Територія фестивалю включатиме в себе три сцени, наметове містечко, паркінг. На території заходу будуть розміщені ярмарок, зона їжі та інші зручності для гостей.

Перед гостями «Повстанця» виступлять низка відомих музичних гуртів, зокрема: «Кому вниз», «Тінь сонця», «Сокира Перуна», «Вій», «Колір ночі», «Haspyd», «Невимний кудень», «Go-A» та інші.

Захід відбудеться за підтримки: ВО «Свобода», «Національного корпусу», «Правий сектор», магазину «Мілітарист» та компанії «SvaStone».

Детально ознайомитися з програмою заходу та адресами, за якими можна придбати квиток а фестиваль, знайомтеся на офіційному сайті події: http://rebelfest.in.ua/

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.