понеділок, 28 серпня 2017 р.

У Борисполі поліцейські зупинили вантажівку із львівським сміттям (ФОТО)

Патрульні Борисполя Київської області зупинили вантажівку, що перевозила сміття без відповідних документів. MAN привернув увагу правоохоронців рідиною з різким не приємним запахом, яка витікала з автомобіля. Дозвільних документів у водія не виявилося, а при огляді побутових відходів патрульні виявили паперу з львівськими реквізитами.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу Патрульноїй поліції Борисполя на сторінці в Facebook.

За словами водія MAN, він перевозить сміття з Борисполя в Березань, однак відповідних дозвільних документів у нього не було. Також при огляді сміття патрульні виявили речі, які виготовлені ймовірно у Львові - це дало підставу інспекторам сумніватися в правдивості пояснень водія і істинного походження сміття.

Патрульні склали протокол за ч.1 ст.139 КУпАП (пошкодження автомобільних доріг, створення перешкод для дорожнього руху, в тому числі забруднення дорожнього покриття, або невжиття необхідних заходів щодо їх усунення). За згодою водія автомобіль доставили в Бориспільський відділ поліції і передали слідчим для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

Нагадаємо, у ніч на 29 травня на території сміттєзвалища у селищі Згурівка 7 вантажних автомобілів незаконно вивантажили сміття зі Львова.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.