пʼятниця, 18 серпня 2017 р.

Батьки просять чиновників і депутатів не приходити до шкіл 1 вересня

Чиновників та депутатів закликають не брати участь у шкільних заходах, присвячених першому дзвонику.

Відповідне звернення опублікували батьки в спільноті "Батьки SOS" у мережі Facebook, повідомляє "Згурівська Правда".

"Ваша присутність змушує наших дітей влаштувати свято вам – інколи ви запізнюєтесь, інколи ваші промовисті промови занадто нудні та довгі. Якщо ви не знаєте, то “святкове вбрання” наавчального закладу – кульки, прапорці, вам квіти – це все за кошти нас, батьків", – йдеться у зверненні.

Також батьки просять не дарувати дітям букварі з портретами чиновників та депутатів, а натомість забезпечити своєчасне надходження підручників до шкіл.

"Ми дуже хочемо подолати цю совкову традицію лінійок, але якщо ви будете туди приходити – ми ніколи не позбавимось цього совкового рудимента", – говорять батьки.

Якщо депутати та чиновники все ж хочуть отримати PR у навчальних закладах, то батьківська спільнота радить їм приїхати вже наступного дня туди, де їхня допомога буде необхідною, «без пафосу та з метою допомогти». Адреси шкіл обіцяють надати.

Нагадаємо, за ініціативи депутата Київської обласної ради від Згурівщини Євгена Чубука (ВО "Свобода") обласна рада на початку року звернулася до голови Київської обласної держадміністрації Олександра Горгана із закликом заборонити збирати кошти з батьків вихованців садочків та шкіл на території Київської області.

У відповідь на звернення облради Департамент освіти і науки КОДА своїм наказом №119 від 3 квітня 2017 року заборонив збирати кошти з батьків на ремонти, утримання та розвиток навчальних закладів області. Такі заходи мають здійснюватися виключно за рахунок бюджетних коштів.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.